O nas

 

 Firma Prime Invest powstała w kwietniu 2018 roku i od tamtego czasu zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych na terenie całego kraju i Europy. Podejmujemy współpracę zarówno z klientami korporacyjnymi, jak i indywidualnymi. Wykonujemy prace w obszarze budownictwa przemysłowego, wielomieszkaniowego i domach w jednorodzinnych.

W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie. Są oni odpowiednio przygotowani do każdego rodzaju montażu z użyciem najlepszych narzędzi i urządzeń dostępnych na rynku. Staramy się, aby każda pracująca u nas osoba miała dostęp do szkoleń zwiększających kwalifikacje, co wpływa bezpośrednio na jakość i szybkość prowadzonych prac.

Świadczymy usługi związane z szeroko pojętymi instalacjami:

- montaż wentylacji

- montaż klimatyzacji

- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych

- montaż instalacji wody lodowej, ciepła technologicznego

- montaż instalacji ppoż - hydrantów i tryskaczy

- instalacje sprężonego powietrza

- wykonywanie przejść ppoż. w systemach HILTI

W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie podjąć się dowolnej współpracy. Montaże wykonujemy na przekazanych nam materiałach i urządzeniach, ale również chętnie dostarczamy je we własnym zakresie (np. centrale wentylacyjne, agregaty chłodnicze, klimakonwektory, wszelkiego rodzaju armatura itp.)

Poza robotami budowlanymi zajmujemy się również doradztwem technicznym oraz projektowaniem.

Niezależnie od zadania, jakie przedstawi nam klient, naszym priorytetem jest, aby usługa została wykonana zgodnie ze sztuką i we wskazanych terminach. Jakość dotychczas wykonanych prac pozwoliła nam na podjęcie długoterminowej współpracy z wieloma kontrahentami. Dołożymy wszelkich starań, aby wysoki poziom i kultura prowadzonych prac były naszą wizytówką jeszcze przez długi czas.